Ankara temizlikçi olarak, ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, okul temizliği, villa temizliği, inşaat sonrası temizlik işlerinde profesyonel çözümler sunar.

ANKARA TEMİZLİKÇİ

Ankara temizlikçi olarak 20 yıllık tecrübe ve uzman ekiplerimizle ev, ofis, banka, fabrika temizlik hizmetleri sunuyoruz. Pırıl pırıl teslim ediyor, mekanlarınızı güzelleştiriyoruz. Ofisinizin, evinizin havasını değiştiriyoruz.

Ev 
Temizliği

Ofis
Temizliği

İnşaat Sonrası
Temizlik

Fabrika
Temizliği

Okul
Temizliği

Villa
Temizliği

Tadilat
Temizliği

Ankara Temizlikçi Uygulamaları

Ankara temizlikçi olarak yılların verdiği tecrübe ve uzman ekiplerimizle ev, ofis, banka, fabrika temizlik hizmetleri sunuyoruz. Tertemiz teslim ediyor, mekanlarınızı güzelleştiriyoruz. Ofisinizin, evinizin havasını değiştiriyoruz. Firmamız Ankara ve çevresindeki bir çok seçkin firmanın temizlik hizmetlerini yanı sıra bölgedeki ev temizliği, ofis temizliği, dış cam temizliği gibi tüm temizlik hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Esse temizlik şirketimiz depo temizliği, temizlik firmaları olarak tüm bölgelerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Ankara temizlikçi fiyatları

En uygun fiyatlarla ev temizliği, ofis temizliği ortalama maliyeti odanın ve konutun durumuna göre değişmektedir. Temizlikçi fiyatlarında tek yatak odalı bir daire ile 2 yataklı 2 banyolu konutun daire fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte Ankara temizlikçi ücretleri; 100 metrekarelik bir evin temizliği ile 200 metrekarelik bir evin temizlik fiyatı  değişiklik gösterebilmektedir. Yakınınızdaki ev temizlik hizmetlerinden Ankara temizlik şirketi ile iletişime geçerek ücretsiz TEKLİF alalabilirsiniz.

Ankara temizlikçiler

Sağlıklı bir yaşam için Ankara temizlikçiler evin her tarafını tepeden tırnağa temizleyerek keyifli bir kullanım sunar. Ev ve ofis temizliği sırasında kullanılan elektronik cihazlar ve kimyasal ürünler sayesinde yüzeylerde bulunan toz, kir ve yağlar tamamen temizlenir. Dezenfekte işlemleri ile de yüzeylerde bulunan mikrop, bakteri ve virüsler yok edilir.

Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen temizlik hizmeti Ankara temizlik firmaları tarafından güvenilir bir şekilde yapılır. Bu doğrultuda hizmet sunan şirketler kendi içerisinde kategorilere ayrılarak uzman oldukları alan doğrultusunda hizmet sunarlar. Temizlik hizmetleri kendi içerisinde ev temizliği, ofis temizliği, klinik temizliği, fabrika temizliği, apartman temizliği, işyeri temizliği ve bahçe temizliği gibi bölümlere ayrılır. İnsanlar ihtiyaç duydukları alanda kaliteli bir hizmet alırlar.

Ankara temizlikçi firması iş güvenliği önlemleri

Ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği ve özellikle fabrika temizliği uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine önem veriyoruz. Tüm uygulamalarımızda gerekli koruyucu donanımlar kullanmaktayız. Ayrıca iş güvenliği eğitimlerini belli periyotlarda Online İSG Eğitimi platformundan alıyoruz.

Hakkındaki Videoyu Oynat Okul Temizliği

ANKARA TEMİZLİKÇİ FİRMALARI

PROFESYONEL TEMİZLİKÇİ HİZMETİ

Temizlik Bizim İşimiz. Profesyonel Ekip ile Her Noktada. Cami Temizliği. Villa Temizliği. Fabrika Temizliği. Ev Temizliği. Ofis Temizliği. İşyeri Temizliği