Temizlik Hizmetleri

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği

Fabrika Temizliği hizmeti ihtiyacı her türlü işyeri, atölye, KOBİ, fabrikalarda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Fabrikalarda bu ihtiyacın yoğun olarak duyulduğu alanlardan birini oluşturur. Firmamız fabrika temizlik şirketi faaliyetlerinde her zaman en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde uygular. Yoğun yağ kokusuna maruz kalan, bu koku sebebiyle o ortamda çalışan kişilerin sağlıklarını tehlikeye atan ortamları ferah ve steril bir hale getiriyoruz.

Fabrika Temizlik Şirketi, Firmamıza ulaşarak fabrika temizliği hizmetlerinde kaliteyle tanışabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli çalışmalarımız çalışma şartlarınızı ve işleyişinizi yavaşlatman standartlarda yapılır. Fabrikalarınızda profesyonelce bir temizlik yaptırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamıza ulaşarak hizmet detaylarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Fabrika Temizlik Uygulamaları

Fabrikalar, atölyeler yapı itibariyle kurumsal olan firmalardır. Bu faaliyetlerini devam ettirmeleri için temizlik detayına da özen göstermeleri şarttır. Firmamıza ulaşarak Ankara ve çevresinde temizlik şirketi alanında en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Fabrikalarınızın bütün alanlarını en kaliteli ve nitelikli şekilde temizletmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Markalı temizlik ekipmanları kullanmakta olan firmamız, işinin ehli uzman personellerle hizmet vermektedir.

Ankara ve çevresinde vermiş olduğumuz hizmetlerimizin tamamı beğeni toplarken, müşteri dostu yapımızla firmalar tarafından tercih edilmemizi sağlıyor. Temizlik firmaları alanında uzmanlığıyla bilinen firmamızla iletişim kurarak yapmış olduğumuz işle ilgili bilgi alabilirsiniz. Uygun ve cazip fiyatlarımızdan yararlanarak fabrika temizliği hizmeti alabilirsiniz. Rutin aralıklarla fabrika temizliği hizmeti almak için bizleri tercih edebilirsiniz.

Ankara Fabrika Temizlik Şirketi

Fabrika temizliği işi diğer mekanlara bakarak daha farklı bir temizleme hizmetini ortaya koyuyor. Bu ortamlardaki makine ve ekipmanların yağlı ve farklı kimyasal sebebiyle oluşan lekeleri her temizlik işinde kullanılan deterjan ve materyallerle temizlenemiyor. Bu nedenle fabrika temizlik işlerinde daha farklı ekipmanlar kullanılıyor. Firmamız Ankara temizlik firmaları hizmetleriyle her fabrikaya en kaliteli hizmeti sunuyor.

Firmamıza ulaşarak fabrikalarınızda kriterlerinize uygun olan nitelikli bir hizmet alabilirsiniz. Yağ lekelerini, duvarlara sıçrayan kimyasal ürün lekelerini ve ortama yayılmış olan ağır kokuyu yok etmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Fabrika temizliğinde kalitemizi en özel araç ve solüsyonları kullanarak sunmaktayız. 

Temizlik Hizmetlerinde Güvenlik

Fabrika, atölye gibi işyerlerindeki uygulamalarımızda iş sağlığı ve güvenliği önlemleri alınmaktadır. Tüm işlemlerimizde koruyucu donanımlara önem göstermekteyiz. Bununla birlikte isg eğitimleri de belli periyotlarda Online İSG Eğitimi platformundan temin edilmektedir. 

Fabrika Temizlik Çalışmaları

Atölye, fabrika temizlik hizmetlerinde başarılı olan ve beğenilen bir temizlik şirketi ile çalışmak için firmamızı tercih edebilirsiniz

Telefon Numaranızı Bırakın Temizlik Hizmeti İçin Sizi Arayalım

%100 Müşteri Memnuniyeti Politikası ile Hizmet Sağlıyoruz.

  captcha

  Atölye ve Fabrika Temizliği Nasıl Yapılır?

  Fabrika temizliği yaparken uğraştırıcı yerlerin temizliğiyle ilgili püf noktaları...

  Ev Temizliği

  Cam Temizliği

  Camlarınızın kısa sürede pırıl pırıl bir hale gelebilmesi için yapmanız gereken tek şey sirke ve gazete kağıdı kullanmaktır. Orlon bez üzerine krem deterjan dökerek temizleyin.

  Mutfak Temizliği

  Mutfaklardaki mikrodalga fırınların içindeki kurumuş kirleri temizlemek aslında o kadar zor değil. Mikrodalga fırının içine bir bardak su koyup fırını çalıştırmak yeterli olacaktır.

  Banyo Temizliği

  Öncelikle çöp kutularını boşaltın. Ardından yerde ve köşelerde birikmiş kirleri, dökülmüş saç ve tüyleri süpürün. Klozeti ve musluğunuzu dezenfektan ürünle temizleyin. Musluğu temizlerken yanındaki aparatları da unutmayın. Son olarak da fayansları, duvarları ve tavanı silerken bütün iz ve kirleri çıkardığınızdan emin olun. Önce su tutup daha sonra kurulayarak daha kesin bir sonuç almanız mümkün. Son olarak banyonuzda bulunan aynaları temizlemeyi de ihmal etmeyin.

  Banyo temizliği yaparken özellikle seramikleri limon yağı ile ovalamakta yarar var. Böylelikle küf sorununu da halletmiş olursunuz. Duş başlığını temizlerken de sirke kullanabilirsiniz.

  Bulaşık Temizliği

  Kirli tabakların zor lekelerinden kurtulmak için, yemekten hemen sonra tabakları sudan geçirerek zorlu lekelerden kurtulmak mümkün.

  Yer Zemin Temizliği

  Yerdeki küçük lekelerin iyice temizlenmesini istiyorsanız, suyun içine biraz sirke katarak yerleri silebilirsiniz

  Fayans Temizliği

  Banyo fayanslarınızın parlamasını istiyorsanız ve seramikleri temizlemeden önce musluğu sıcak su yönünde çevirerek bir süre banyonun buharla dolmasını sağlayın. Buhar, kiri yumuşatacağı için işinizi kolaylaştırır. Temizlik yaparken mikrop öldürücü ürünler iyi birer seçim olacaktır...

  Ofis Temizliği

  Ofis masası, tuvaletten tam 400 kat daha fazla bakteri içermektedir. Bunun nedeni hem her gün uzun saatlerinizi masa başında geçirmeniz hem de tuvaletten daha pis şeyler arasında olan klavye, fare gibi bilgisayar parçalarını içeriyor olmasıdır.

  Sterilize Etmek İçin Öneri: Her gün ya da gün aşırı dezenfekte edici yüzey temizleyicilerle ya da mendillerle masanızı sildiğinizden emin olun. Bunu yaparken klavyenizi de unutmayın. Yiyecekleri uzun süre masanızda tutmamaya dikkat edin.

  Bilgisayarınızın klavyesi evinizdeki en pis şeyler arasında değil belki fakat klozet kapağından 5 kata kadar daha kirli olduğu bir gerçek. Sürekli elinizle temas ediyor olması bir yana eğer sandviçinizi bilgisayar başında yiyor ve dökülen ekmek kırıntılarını önemsemiyorsanız, klavyenizde bakterilerin hızla çoğaldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Sterilize Etmek İçin Öneri: Ellerinizi ve klavyeyi sürekli olarak temizlemek hijyen için temel koşul. Aynı zamanda elektronik aletler için olan antibakteriyel temizlik bezleri ile klavyenizi düzenli olarak sterilize edebilirsiniz.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir