Esse Temizlik Hizmetleri

Ankara Ev Ofis Temizliği Hizmetleri

20 Yıllık Uzman Deneyimi

20 yıllık tecrübe ve uzman ekiplerimizle ev, ofis, banka, fabrika temizlik hizmetleri sunuyoruz. Pırıl pırıl teslim ediyor, mekanlarınızı güzelleştiriyoruz. Ofisinizin, evinizin havasını değiştiriyoruz.

Ankara Temizlik Firması

Temizlik Bizim İşimiz. Profesyonel Ekip ile Her Noktada. Cami Temizliği. Villa Temizliği. Fabrika Temizliği. Ev Temizliği. Ofis Temizliği. İşyeri Temizliği

Ankara Temizlik Hizmetleri
PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETLERİ

ANKARA TEMİZLİK FİRMALARI

Temizlik Şirketleri ile yaşadığınız kötü sonuçları unutun! Güler yüzlü ve uzman personellerimizle eviniz, iş yeriniz ya da ofisinizi; kendi evimiz, iş yerimiz olarak görüyor, en iyi, en titiz ve kaliteli hizmet sağlıyoruz..

Her insan için dikkat edilmesi gereken en önemli husus temizliktir. Temizlik hijyen ve sağlık demektir. Temizliğin olmadığı yerde insan hastalıklarla karşı karşıya kalır. Temizlik bireysel ve çevresel olarak ikiye ayrılmaktadır.Bunların ikisi de kendi içinde çok önemli kavramlardır ve ikisinin de eksikliği bireylerde büyük sorunlara yol açabilir. İnsanların yaşadığı yerde bulunan dış ortama çevre adı verilmektedir. Çevrenin korunması insan sağlığı açısından çok önemlidir. Çünkü kişi mikropları öncelikle çevresinde kapar. Bu nedenle kişiler bilinçlendirilerek çevrenin her zaman temiz kalması sağlanmalıdır.

Esse Temizlik olarak sizlere güvenli bir çevre ve sağlıklı bir hayat sunuyoruz

Temizlik Hizmetlerinde % 100 Müşteri Memnuniyeti

7500
+ MÜŞTERİ
180
+KURUMSAL FİRMA
22
YIL
12
PERSONEL
9
BÖLGE
220
PROJELİ İŞ
Hakkındaki Videoyu Oynat Gölbaşı Temizlik Firmaları

Ankara ve Çevresinde Profesyonel Hizmet

Temizlik Bizim İşimiz. Profesyonel Ekip ile Her Noktada. Cami Temizliği. Villa Temizliği. Fabrika Temizliği. Ev Temizliği. Ofis Temizliği. İşyeri Temizliği.