Temizlik Hizmetleri

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat sonrası temizlik uygulamalarında ortamda temizliği oldukça zor olan kirlilik meydana gelir. Bu kirliliği yok etmek ve gidermek için farklı uygulamalr ile materyaller ve deterjan grupları kullanılır. Bu bakımdan bu temizliği yapmak kolay olmaz. Temizlik alanında hizmet veren firmaların bir kısmı bile inşaat temizliği şirketleri hizmeti verememektedir.

İnşaat sırasında kullanılan kireç, boya, silikon ve çimento gibi temizliği zor olan materyaller alanı oldukça kirli bir hale sokmaktadır. Bu durum temizliği daha da zor hale getirir. Bu ortamı temizlemek oldukça güçtür. Firmamız Ankara temizlik firmaları arasında kaliteyi sunmasıyla bilinmekte olup, inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde de önemli bir görev üstlenmektedir. İnşaat sonrasında temizlik hizmeti almak istemeniz durumunda firmamızla iletişim kurabilirsiniz

İnşaat Sonrası Temizlik Uygulamaları

Kaba uygulamaları bitmiş inşaat temizliği hizmeti almaya ihtiyaç duyulabilir. Çünkü bu temizlik evlerdeki kadınların kendi kendilerine, normal temizlik deterjanları ile yapabilecekleri bir iş değildir. Bu iş için farklı tarzda ve güçte temizlik ekipmanları kullanılır. ESSE Temizlik inşaat temizliğinde de diğer temizlik hizmetlerinde olduğu gibi kaliteli sunuyor. Firmamıza ulaşarak inşaat sonrası temizlik hizmetlerini alabilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde başarılı olan ve beğenilen bir temizlik şirketi ile çalışmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. İnşaat sonrasında kapı, pencere, camlar, yerler ve duvarlarda farklı lekeler ve kir izleri oluşabilir. Bu ortamları temiz ve ferah bir konuma sokmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Etrafa sıçrayan boya ve kireç gibi kalıntıları yok etmek için bizleri tercih edebilirsiniz

Ankara İnşaat Sonrası Temizlik Firması

Ankara ve çevresinde inşaat sonrası temizlik hizmeti veren bir firma ile çalışmak istiyorsanız firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Bizlere ulaşarak konunun tüm detaylarını ayrıntılı olarak öğrenebilir ve almak istediğiniz hizmetle ilgili merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Temizlik firmaları araştırmalarınızda kaliteli bir firmadan hizmet alma isteği varsa bizleri tercih edebilirsiniz. İnşaat işlerinden sonra ortaya çıkan kirliliği yok etmekteyiz. İnşaat temizliği konusunda da gerekli olan tüm ekipmanlara sahip olan firmamız, bu işi de en uygun fiyat skalasıyla sunmaktadır.

Temizlik Hizmetlerinde Güvenlik

Tüm temizlik hizmetleri gibi inşaat sonrası temizlik uygulamalarında da iş sağlığı ve güvenliği önlemleri alınmaktadır. Tüm işlemlerimizde koruyucu donanımlara önem göstermekteyiz. Bununla birlikte isg eğitimleri de belli periyotlarda Online İSG Eğitimi platformundan temin edilmektedir. 

İnşaat Sonrası Temizlik Çalışmaları

İnşaat sonrası temizlik hizmetlerinde başarılı olan ve beğenilen bir temizlik şirketi ile çalışmak için firmamızı tercih edebilirsiniz

Telefon Numaranızı Bırakın Temizlik Hizmeti İçin Sizi Arayalım

%100 Müşteri Memnuniyeti Politikası ile Hizmet Sağlıyoruz.

  captcha

  İnşaat Sonrası Temizlik Nasıl Yapılır?

  İnşaat sonrası temizlik yapılırken en önemli husus kullanılan temizleme maddeleridir. İnşaat sırasında kullanılan kireç, boya, silikon ve çimento gibi temizliği zor olan materyaller alanı oldukça kirli bir hale sokmaktadır.

  Cam Temizliği

  Camlarınızın kısa sürede pırıl pırıl bir hale gelebilmesi için yapmanız gereken tek şey sirke ve gazete kağıdı kullanmaktır. Orlon bez üzerine krem deterjan dökerek temizleyin.

  Banyo Temizliği

  Öncelikle çöp kutularını boşaltın. Ardından yerde ve köşelerde birikmiş kirleri, dökülmüş saç ve tüyleri süpürün. Klozeti ve musluğunuzu dezenfektan ürünle temizleyin. Musluğu temizlerken yanındaki aparatları da unutmayın. Son olarak da fayansları, duvarları ve tavanı silerken bütün iz ve kirleri çıkardığınızdan emin olun. Önce su tutup daha sonra kurulayarak daha kesin bir sonuç almanız mümkün. Son olarak banyonuzda bulunan aynaları temizlemeyi de ihmal etmeyin.

  Banyo temizliği yaparken özellikle seramikleri limon yağı ile ovalamakta yarar var. Böylelikle küf sorununu da halletmiş olursunuz. Duş başlığını temizlerken de sirke kullanabilirsiniz.

  Yer Zemin Temizliği

  Yerdeki küçük lekelerin iyice temizlenmesini istiyorsanız, suyun içine biraz sirke katarak yerleri silebilirsiniz

  Fayans Temizliği

  Banyo fayanslarınızın parlamasını istiyorsanız ve seramikleri temizlemeden önce musluğu sıcak su yönünde çevirerek bir süre banyonun buharla dolmasını sağlayın. Buhar, kiri yumuşatacağı için işinizi kolaylaştırır. Temizlik yaparken mikrop öldürücü ürünler iyi birer seçim olacaktır...

  İnşaat Sonrası Temizlik” ile ilgili 2 düşünce

  1. Hakan atasoy dedi ki:

   Aldigim hizmetten gayet memnun kaldım kesinlikle tavsiye edeceğim bir firma murat bey be ekibine tesekkurler

  2. Dilek dedi ki:

   İnşaat sonrası dairemizin sorunsuz bir sekilde temizleyip teslim ettiler murat bey ve ekibine tesekkurler

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir