Temizlik Hizmetleri

Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Ofis temizliği yaşam alanları arasında en çok önem gösterilmesi gereken alanlardan birisidir. Çalışma ofisinin temiz olması, ortamda çalışan kişileri ve o ortamı ziyaret edenleri olumlu etkiler. Hoş kokulu, izole edilmiş ve temiz bir ortam her zaman tercih edilen mekanlardandır. Bu nedenle ofis temizliğine önem vermek ve özen göstermek şarttır. ESSE Temizlik ofis temizliği şirketi alanında Ankara ve çevresinde profesyonel hizmet sunuyor. Ofisinizde düzenli aralıklarla temizlik hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Ofis Temizliği Uygulamaları

Ofis gibi çalışma alanlarında temizliği her zaman yapmak uygun olmayabilir. Temizlik işi öyle bir zamanda yapılmalıdır ki işte aksamalara meydan bırakılmamalıdır. ESSE Temizlik çalışmalarını bu detaya uygun olarak yerine getirir. Bununla birlikte  sağlamış olduğu deterjanlar ve solüsyonlar ortamda çalışan kişilere zarar vermeyecek kaliteye sahiptir.

Ankara temizlik firmaları araştırmalarınızda ofis temizliğinde de özenli bir firmadan hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Ofis temizliği işleri aynı zamanda hizmet alınacak firmada güvenilirliği zorunlu kılar. Firmamız bu anlamda da kalitesini kanıtlamış firmadır.

Ofis Temizliğinde ESSE Temizlik Farkı

Her mekanın kendine özel bir işleyişi vardır. Bu işleyişe uyum sağlamak için farklı çalışmalar yapılır. ESSE Temizlik hizmetleri konusunda mekanınızın işleyişine uygun olan hizmeti sunar. Ankara ve çevresinde temizlik şirketi firmaları ile arasında büyük bir kalite farkı bulunan firmamız her işine özen ve itina gösterir. Ofis temizliğinde temizlenecek alana uygun temizlik ekipmanları kullanılır. Islak zeminler, cam yüzeyler, ofis araç ve gereçleri, elektronik cihazlar ve tüm alanı profesyonel temizlik anlayışı ile temizlenir. Firmamıza ulaşarak ofis temizliği alanındaki en kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Ofis Temizlik Firmaları

Ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetine firmamızla iletişim kurarak erişebilirsiniz. Yapmış olduğu çalışmalara zarar vermeden ve engel olmadan temizlik hizmetlerimizi sunmaktayız. Ofis Temizlik firmaları arasında kalite farkını kanıtlamış olan bir firmadan hizmet almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz. Ofislerinizi her zaman steril, hijyenik, bakımlı ve temiz bir hale getirmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Temizlik Hizmetlerinde Güvenlik

Ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği gibi uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemleri alınmaktadır. Tüm uygulamalarımızda koruyucu donanımlara önem göstermekteyiz. Bununla birlikte isg eğitimleri de belli periyotlarda Online İSG Eğitimi platformundan temin edilmektedir. 

Ofis Temizliği Çalışmaları

Günlük, haftalık, aylık olarak düzenli bir şekilde detaylı ofis ve iş yeri temizliğinin yanı sıra profesyonel dış cephe cam temizliği ile yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Telefon Numaranızı Bırakın Temizlik Hizmeti İçin Sizi Arayalım

%100 Müşteri Memnuniyeti Politikası ile Hizmet Sağlıyoruz.

  captcha

  Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

  Ofis temizliği yaparken özellikle bazı yerleri temizlerken gözden kaçırırız. Buni kimi zaman isteyerek bile yapabiliriz. Fakat yarım yapılmış  ofis temizliği sağlığı ciddi anlamda tehdit eder. İşte uğraştırıcı yerlerin temizliğiyle ilgili o püf noktalar…

  Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

  Ofis Temizliği Nasıl Yapılır?

  Cam Temizliği

  Camlarınızın kısa sürede pırıl pırıl bir hale gelebilmesi için yapmanız gereken tek şey sirke ve gazete kağıdı kullanmaktır. Orlon bez üzerine krem deterjan dökerek temizleyin.

  Klavye Temizliği

  Bilgisayarınızın klavyesi evinizdeki en pis şeyler arasında değil belki fakat klozet kapağından 5 kata kadar daha kirli olduğu bir gerçek. Sürekli elinizle temas ediyor olması bir yana eğer sandviçinizi bilgisayar başında yiyor ve dökülen ekmek kırıntılarını önemsemiyorsanız, klavyenizde bakterilerin hızla çoğaldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

  Sterilize Etmek İçin Öneri: Ellerinizi ve klavyeyi sürekli olarak temizlemek hijyen için temel koşul. Aynı zamanda elektronik aletler için olan antibakteriyel temizlik bezleri ile klavyenizi düzenli olarak sterilize edebilirsiniz.

  Telefon Temizliği

  En çok kullandığımız elektronik alet olan cep telefonları, klozetlere oranla yüzde 80 daha fazla bakteri üretmektedir. Cep telefonları hem sürekli elimizde olduğu için hem de telefonla konuşma esnasında yüzümüzle temas ettiği için yanımızda taşıdığımız en pis şeyler arasındadır diyebiliriz.

  Sterilize Etmek İçin Öneri: Cep telefonları için olan dezenfekte edici bezlerle, telefonunuzu düzenli olarak temizleyebilirsiniz.

  Ofis Masası Temizliği

  Ofis masası, tuvaletten tam 400 kat daha fazla bakteri içermektedir. Bunun nedeni hem her gün uzun saatlerinizi masa başında geçirmeniz hem de tuvaletten daha pis şeyler arasında olan klavye, fare gibi bilgisayar parçalarını içeriyor olmasıdır.

  Sterilize Etmek İçin Öneri: Her gün ya da gün aşırı dezenfekte edici yüzey temizleyicilerle ya da mendillerle masanızı sildiğinizden emin olun. Bunu yaparken klavyenizi de unutmayın. Yiyecekleri uzun süre masanızda tutmamaya dikkat edin.

  Tuvalet Temizliği

  Öncelikle çöp kutularını boşaltın. Ardından yerde ve köşelerde birikmiş kirleri, dökülmüş saç ve tüyleri süpürün. Klozeti ve musluğunuzu dezenfektan ürünle temizleyin. Musluğu temizlerken yanındaki aparatları da unutmayın. Son olarak da fayansları, duvarları ve tavanı silerken bütün iz ve kirleri çıkardığınızdan emin olun. Önce su tutup daha sonra kurulayarak daha kesin bir sonuç almanız mümkün. Son olarak banyonuzda bulunan aynaları temizlemeyi de ihmal etmeyin.

  Banyo temizliği yaparken özellikle seramikleri limon yağı ile ovalamakta yarar var. Böylelikle küf sorununu da halletmiş olursunuz. Duş başlığını temizlerken de sirke kullanabilirsiniz.

  Çekmece Temizliği

  Eğer çekmecelerinizi temizlerken içini boşaltmak istemiyorsanız, elektrik süpürgenizin ucuna ince çorap geçirin. Böylelikle tozları kolay yoldan temizlemiş olacaksınız..

  Yer Zemin Temizliği

  Yerdeki küçük lekelerin iyice temizlenmesini istiyorsanız, suyun içine biraz sirke katarak yerleri silebilirsiniz

  Fayans Temizliği

  Banyo fayanslarınızın parlamasını istiyorsanız ve seramikleri temizlemeden önce musluğu sıcak su yönünde çevirerek bir süre banyonun buharla dolmasını sağlayın. Buhar, kiri yumuşatacağı için işinizi kolaylaştırır. Temizlik yaparken mikrop öldürücü ürünler iyi birer seçim olacaktır...

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir