ESSE TEMİZLİK

FİRMAMIZI
ZİYARET EDİN

Hürel, 6. Caddesi No:10, Mamak/Ankara

TEMİZLİK İLE İLGİLİ BİLMENİZ GEREKENLER

SIK SORULAN SORULAR

Ev temizliği fiyatları ne kadar?

Ankara ev temizliği ve ofis temizliği fiyatları çalışma alanlarının büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Esse Temizlik olarak ev ve ofis temizliğinde en uygun teklifi hazırlıyoruz ve birinci sınıf temizlik hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu nedenle ev, ofis, banka, cami, fabrika temizlik hizmetleri için bizimle iletişim kurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Temizlik şirketleri ne iş yapar?

Ev temizliği hayatın vazgeçilmez lükslerinden biridir. Bir evi sıcak, misafirperver hissettirirler ve sevdiğiniz insanları mikroplardan, virüslerden ve bakterilerden korurlar. Bir hizmetçi servisi kiraladığınızda, fiyatın beklediğiniz her şeyi içerdiğinden emin olmak istersiniz.

Bu kaliteli hizmeti yada servisi, evinizin tam temizliğini içerecektir. Mikrodalga fırının içini temizlemek, cihaz yüzeylerini, tezgahları, dolapları ve lavaboları silmek de dahil olmak üzere mutfağın temizlenmesi. Odaların her birinde temizleyiciler tüm yüzeyleri tozlayacak, süpürecek, süpürecek ve paspaslayacaktır. Yatak odalarında yatağı yapacaklar ve alanı toplayacaklar. Banyo temizliği, tuvaletleri, aynaları, duşları ve zeminleri içerecektir.

En büyük endişelerinize ve sizi bir hizmetçi kiralamaya neyin getirdiğine bakın. Bu temizlik maddelerini bir listede ana hatlarıyla belirtin ve bunlara kaç saat harcadığınızı düşünün. Ardından, ihtiyacınız olan temizleyici türünü düşünün. Bu, hizmetinizin maliyetini ve neyin dahil olduğunu belirleyecektir.

Ev Kaç günde bir temizlenmeli?

Evinizi ne sıklıkla temizleteceğiniz sorusuna kesin ve hızlı bir cevap yok. Ancak, bir temizlik hizmeti almayı düşünen herkes, kendilerine uygun bir program belirlemelidir. Profesyonel temizliklerin sıklığına karar verirken göz önünde bulundurulması gereken bazı faktörler.

En pratik ev temizliği nasıl yapılır?

Bir temizlik programına sahip olmak, yolda kalmanıza ve sizi doğru boşluğa koymanıza yardımcı olacaktır. Düzenli ve öngörülebilir bir şekilde temizlik yaptığınızda, önünüzdeki iş için zihinsel olarak hazır olursunuz.

Evinin temizliği Düzenli bir program, temel bir günlük temizlik evi kontrol listesinin ötesine geçer. Evinizin tüm sorunlu alanlarını organize ve kontrollü bir şekilde çözmenize yardımcı olan kapsamlı bir haftalık temizlik programıdır. Bu haftalık modele ayak uydurursanız, sıkıcı derin temizliği bile önleyebilirsiniz.

Eviniz için bir temizlik programı yaptığınızda, bakımın o kadar da kötü olmadığını anlayacaksınız. Belki ödüllendirici bile hissedecektir. Temiz bir ev hissini kim sevmez ki?

Ev temizliği ilk nereden başlanmalı?

En sevdiğiniz eğlence değil, ancak ev yaşamınızı ve ruhunuzu optimize etmek için yapmanız gereken bir şey. Bunu yapmazsanız, yalnızca alanınız değil, zihniniz de dağınık olacaktır. Sağlık ve zindelik yararları da not etmek önemlidir. Tozsuz bir ev, alerjenleri, mikropları ve diğer kirleticileri uzak tutan bir evdir. Tüm bunlarla birlikte, şimdi size bir sorumuz var: Evinizi doğru şekilde mi temizliyorsunuz? Evinizi nasıl temizleyeceğiniz konusunda doğru bir yaklaşım var mı? Hızlı ve verimli bir şekilde temizlemenin en iyi yolu hakkında ipuçlarını, püf noktalarını ve ürün önerilerini ortaya çıkarmak için uzman tavsiyesi aradık. Sonuçta, elinizde çok fazla zaman yok, bu yüzden bunu yapacaksak, çabalarımızı düzene sokup odaklasak iyi olur.

Esse Temizlik, sertifikalı profesyonel organizatör ve kurucu Sharon Lowenheim, tozlamadan, silmeden ve fırçalamadan önce yapmanız gereken ilk şeylerden birinin “Yerde toplanan her şeyi toplayın ve bir yere koyun” olduğunu söylüyor. Organizing Goddess, Inc. “O zaman, aynısını tüm yüzeylerle yapın.” Done & Done Home’un kurucu ortağı Kate Pawlowski, Lowenheim’ın düşüncesini yineliyor ve bazı insanlar için temizliği bu kadar zorlaştıran şeyin evin etrafında çok fazla boş boş oturmak olduğunu ekliyor. Pawlowski, “Her zaman, her şey evinde bir yere konulduğundan, büyük bir dağınıklık yapmanın temizliği çok daha hızlı hale getireceğini öneriyoruz” diyor.

Temizlik şirketleri nasıl çalışır?

Temizlik endüstrisinin iki ana pazar grubu vardır: tüketici ve ticari. Tüketici alanı, halı temizleyicileri, pencere temizleyicileri ve daha az sıklıkla ihtiyaç duyulan çeşitli diğer temizlik hizmetlerinin yanı sıra öncelikle ev hizmetçi hizmetlerinden oluşur. Dış cephe ve Ticari arenaya, tipik olarak hizmetçi hizmetlerinden daha geniş bir hizmet yelpazesi sunan temizlik hizmetleri ve bireysel tüketicilerden ziyade işletmeleri hedefleyen halı ve pencere temizleyicileri gibi diğer temizlik şirketleri hakimdir. Bir niş üzerinde karar vermeniz ve seçtiğiniz pazara hizmet edecek bir iş kurmaya odaklanmanız tavsiye edilirken, birden fazla pazara başarılı bir şekilde hizmet verebilmeyi beklemek tamamen gerçekçidir.

Genel ev temizliği nasıl yapılmalı?

Ev temizliği çok emek ister. Yoğun bir programla, tüm temizlik işlerinin üstesinden gelmek zor olabilir. Molly Maid, daha verimli ve daha etkili bir temizlik planı için temizlik rutininizi düzenlemenize yardımcı olabilir. Bu şekilde, ovmak için daha az, sevdiğiniz şeyleri yapmak için daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Ev Temizlik Hizmetlerimiz Hakkında

Evinizi temizlemesi için birini tuttuğunuzda, hizmetin tam olarak neleri kapsadığını bilmek istersiniz. Esse Temizlik geldiğinde, üniformalı temizlik uzmanlarımız evinizi dikkatli ve saygılı bir şekilde temizleyecektir. Önce size sormadan hiçbir şeyi atmayacağız veya hiçbir şeyi hareket ettirmeyeceğiz. Dilerseniz tercih ettiğiniz temizlik ürünlerini kullanacağız. Aksi takdirde, her zamanki gizli silah temizleme malzemelerimizi getiririz. Siz oradayken veya hatta siz işteyken evinizi temizleyebiliriz.

Kaç günde bir temizlik yapılmalı?

Amerikan Temizlik Enstitüsü tarafından yapılan araştırma, Amerikalıların her hafta 6 saat temizlik yaptıklarını, üçüncü bir kişinin ise yeterince ve doğru temizlik yapıp yapmadıklarını merak ettiğini buldu. Çoğu ev sahibi haftada bir kez süpürür ve paspaslar, süpürür, banyoyu temizler ve mobilyaların tozunu alır.

ANKARA TEMİZLİK ŞİRKETİ

ESSE TEMİZLİK İLETİŞİM FORMU