Temizlik Hizmetleri

Okul Temizliği

Okul Temizliği

Hijyen ortamından en uzak olan mekanlardan biri de okul temizliği ile ilgilidir. Okullar kalabalık olması sebebiyle sürekli olarak toz ve kir oluşumuna müsait olan alanlardır. Bu bakımdan okulların detaylı ve uzun ömürlü bir temizlik hizmetine ihtiyacı vardır. Okullarda temizlik objesi sağlanmadığı takdirde sağlık sorunları bakımından büyük problemler ortaya çıkabilir.

Firmamız okul temizliği şirketi alanında da en kaliteli faaliyetleri sunuyor. Ortaya çıkması muhtemel her türlü sağlık sorununa karşı önlem alıcı içeriklerle çalışmalar yapmaktadır. Kaliteli temizlik ekipmanlarımız, uzman personellerimiz ve temizlik solüsyonları okullarda gerekli olan hijyeni sağlamak için özel olarak seçiliyor. Firmamızdan en kaliteli temizlik hizmetini alabilirsiniz. Belirli aralıklarla alabileceğiniz temizlik hizmetinin yanı sıra sürekli olarak da temizlik hizmeti alabilirsiniz.

Okul Temizliği Uygulamaları

Okullarda her ne kadar temizlik görevlileri hizmet sunuyor olsa da detaylı temizlik her ortamda olduğu gibi okul ortamında da gerekmektedir. Bu bakımdan farklı bir temizlik şirketinden hizmet almak okullara hijyen açısından kalite katar. ESSE Temizlik temizlenmesi gereken her türlü alanı kısa süre içerisinde ve detaylı olarak temizliyor. Camlardan kapılara, merdiven korkuluklarından asansör içlerine kadar tüm alanlarda gerçek temizliği sağlamak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. ANKARA ve çevresinde temizlik firmaları arasında okul temizliğinde de kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz. Özel ve nitelikli bir temizlik hizmeti için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Ankara Okul Temizlik Hizmetleri

Okullarda sağlıklı bir ortam yaratmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Bununla birlikte detaylı temizlik hizmeti alabilir ve hijyenik bir ortamda sağlıklı bir mekana ulaşabilirsiniz. Temizlik şirketi hizmetlerinde kalite ile tanışmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Ankara okul temizlik hizmetleri ile okul temizlik personeli ihtiyacı duyuyorsanız temizlikte profesyonellik arıyorsanız, hemen bize ulaşın.

Okullarda olması gereken temizliği mükemmeliyetçi bir yapıyla sunan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Okullarda alınması gereken temizlik önlemini firmamızdan hizmet alarak gerçekleştirebilirsiniz. Steril bir ortamda çalışmalarınıza devam etmek ve sorunsuz bir çalışma alanı yaratmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli teknik ve hızlı çalışmalarımızda okullarınızda gerekli olan temizlik hizmetini sağlayalım

Temizlik Hizmetlerinde Güvenlik

Okul temizliği uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemleri alınmaktadır. Tüm uygulamalarımızda koruyucu donanımlara önem göstermekteyiz. Bununla birlikte isg eğitimleri de belli periyotlarda Online İSG Eğitimi platformundan temin edilmektedir. 

Okul Temizliği Çalışmaları

Günlük, haftalık, aylık olarak düzenli bir şekilde detaylı okul temizliği ile yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Telefon Numaranızı Bırakın Temizlik Hizmeti İçin Sizi Arayalım

%100 Müşteri Memnuniyeti Politikası ile Hizmet Sağlıyoruz.

  captcha

  Okul Temizliği Nasıl Yapılır?

  Okul temizliği yaparken özellikle bazı yerleri temizlerken gözden kaçırırız.  Fakat yarım yapılmış okul temizliği sağlığı ciddi anlamda tehdit eder. İşte uğraştırıcı yerlerin temizliğiyle ilgili püf noktaları

  Ev Temizliği

  Cam Temizliği

  Camlarınızın kısa sürede pırıl pırıl bir hale gelebilmesi için yapmanız gereken tek şey sirke ve gazete kağıdı kullanmaktır. Orlon bez üzerine krem deterjan dökerek temizleyin.

  Mikrodalga Fırın Temizliği

  Mikrodalga fırınların içindeki kurumuş kirleri temizlemek aslında o kadar zor değil. Mikrodalga fırının içine bir bardak su koyup fırını çalıştırmak yeterli olacaktır.

  Banyo Temizliği

  Öncelikle çöp kutularını boşaltın. Ardından yerde ve köşelerde birikmiş kirleri, dökülmüş saç ve tüyleri süpürün. Klozeti ve musluğunuzu dezenfektan ürünle temizleyin. Musluğu temizlerken yanındaki aparatları da unutmayın. Son olarak da fayansları, duvarları ve tavanı silerken bütün iz ve kirleri çıkardığınızdan emin olun. Önce su tutup daha sonra kurulayarak daha kesin bir sonuç almanız mümkün. Son olarak banyonuzda bulunan aynaları temizlemeyi de ihmal etmeyin.

  Banyo temizliği yaparken özellikle seramikleri limon yağı ile ovalamakta yarar var. Böylelikle küf sorununu da halletmiş olursunuz. Duş başlığını temizlerken de sirke kullanabilirsiniz.

  Çekmece Temizliği

  Eğer çekmecelerinizi temizlerken içini boşaltmak istemiyorsanız, elektrik süpürgenizin ucuna ince çorap geçirin. Böylelikle tozları kolay yoldan temizlemiş olacaksınız..

  Tül Perde Temizliği

  Yıkama suyunun içine iki yemek kaşığı toz şeker eklemek tam bir beyazlık sağlayacaktır…

  Yer Zemin Temizliği

  Yerdeki küçük lekelerin iyice temizlenmesini istiyorsanız, suyun içine biraz sirke katarak yerleri silebilirsiniz

  Duvar Kağıdı Temizliği

  Duvar kağıdı üzerindeki kurşun kalem, parmak izi ve kir lekelerini deterjanla silmeye kesinlikle yeltenmeyin. Lekeleri bir silgiyle silerek kağıtlarınızı temizleyebilirsiniz.

  Gardırop Temizliği

  Giysilerinizin hoş kokması için gardırobunuzun içine bir torba içinde sabun koyun. Gardırobunuzun kapağını sıkıca kapatın. Birkaç gün sonra tüm giysilerinize mis gibi sabun kokusu doluşacaktır.

  Fayans Temizliği

  Banyo fayanslarınızın parlamasını istiyorsanız ve seramikleri temizlemeden önce musluğu sıcak su yönünde çevirerek bir süre banyonun buharla dolmasını sağlayın. Buhar, kiri yumuşatacağı için işinizi kolaylaştırır. Temizlik yaparken mikrop öldürücü ürünler iyi birer seçim olacaktır...

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir