Hizmet Bölgeleri

Keçiören Temizlik Firmaları

Keçiören Temizlik Firmaları

Keçiören temizlik firmaları olarak profesyonel ekiplerimizle her noktada hizmetinizdeyiz. Ev Temizliği, Cami Temizliği, Villa Temizliği, Fabrika Temizliği, Ofis Temizliği, İşyeri Temizliği için profesyonel çözümler

Hakkındaki Videoyu Oynat Okul Temizliği

KEÇİÖREN TEMİZLİK FİRMALARI

PROFESYONEL TEMİZLİK HİZMETİ

Ankara temizlik şirketleri arasında en iyi hizmeti en uygun fiyatlara sunmayı hedefleyen Esse Temizlik her zaman yanınızda olmaya devam ediyor.

Keçiören temizlik firmaları arasında en uygun fiyat veren firmamızdan ev temizliği, ofis temizliği, inşaat sonrası temizlik hizmeti alabilirsiniz. 

Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için temizlik firmaları evin her tarafını tepeden tırnağa temizleyerek keyifli bir kullanım sunarlar. Temizlik sırasında kullanılan elektronik cihazlar ve kimyasal ürünler sayesinde yüzeylerde bulunan toz, kir ve yağlar tamamen temizlenir. Dezenfekte işlemleri ile de yüzeylerde bulunan mikrop, bakteri ve virüsler yok edilir.

Keçiören Temizlik Firmaları

Yoğun iş temposundan dolayı birçok kişi temizlik konusunda destek almayı tercih eder. Bu doğrultuda insanların yardımına koşan temizlik firmaları Keçiören ve çevresinde ihtiyaç halinde tüm alanları etkili bir şekilde temizler. Temizlik çalışmalarının en çok tercih edildiği alan ev ve ofis temizliğidir.

Kaliteli ve sağlıklı bir yaşam için temizlik firmaları evin her tarafını tepeden tırnağa temizleyerek keyifli bir kullanım sunar. Ev ve ofis temizliği sırasında kullanılan elektronik cihazlar ve kimyasal ürünler sayesinde yüzeylerde bulunan toz, kir ve yağlar tamamen temizlenir. Dezenfekte işlemleri ile de yüzeylerde bulunan mikrop, bakteri ve virüsler yok edilir.

Keçiören Ev Temizliği 

Keçiören ve çevresinde ev temizliği yapmak için vakti olmayan ev kadınları temizlik firmalarından hizmet alarak evlerini pırıl pırıl hale getirebiliyor. Düzenli bir temizlik hizmeti almak evleri ışıl ışıl yaparken, aynı zamanda steril bir ortamın da sağlanmasına katkı sağlar. ESSE Temizlik Keçiören ve çevresinde vermiş olduğu hizmetlerle ev temizliği konusuna farklı bir bakış açısı getiriyor. Sizler için zor olan bu işi en hızlı ve pratik çalışmalarla gerçekleştiriyor.

Günümüzün en önemli ihtiyaçlarından biri haline gelen temizlik hizmeti Keçiören temizlik firmaları tarafından güvenilir bir şekilde yapılır. Bu doğrultuda hizmet sunan şirketler kendi içerisinde kategorilere ayrılarak uzman oldukları alan doğrultusunda hizmet sunarlar. Temizlik hizmetleri kendi içerisinde ev temizliği, ofis temizliği, klinik temizliği, fabrika temizliği, apartman temizliği, işyeri temizliği ve bahçe temizliği gibi bölümlere ayrılır. İnsanlar ihtiyaç duydukları alanda kaliteli bir hizmet alırlar.

Her türlü mekanın temizliği yaşam konforu açısından oldukça önemlidir. Bununla birlikte evler rahatlık ve huzurun bir arada sağlandığı ortamlardır. Bu bakımdan ev temizliği özenle ve itinalı bir şekilde yapılmalıdır. ESSE Temizlik Ankara temizlik firmaları arasında kalitesi ve profesyonelliği ile bilinir. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için en kaliteli ekipman ve materyalleri kullanırız. Bizlere ulaşarak ev temizliği alanında en hızlı ve kaliteli hizmeti alabilirsiniz.

Keçiören ev temizliği fiyatları

Uygun fiyatlarla ev temizliğinin ortalama maliyeti odanın ve konutun durumuna göre değişmektedir. Tek yatak odalı bir daire ile 2 yataklı 2 banyolu konutun daire fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Bununla birlikte 100 metrekarelik bir evin temizliği ile 200 metrekarelik bir evin temizlik fiyatı  değişiklik gösterebilmektedir. Yakınınızdaki ev temizlik hizmetlerinden Keçiören temizlik şirketi ile iletişime geçerek ücretsiz TEKLİF alalabilirsiniz.

Keçiören Ofis Temizliği

Keçiören temizlik firmaları araştırmalarınızda ofis temizliğinde de özenli bir firmadan hizmet almak için bizi tercih edebilirsiniz. Keçiören Ofis temizliği işleri aynı zamanda hizmet alınacak firmada güvenilirliği zorunlu kılar. Firmamız bu anlamda da kalitesini kanıtlamış firmadır.

Keçiören ve çevresinde temizlik şirketi firmaları ile arasında büyük bir kalite farkı bulunan firmamız her işine özen ve itina gösterir. Ofis temizliğinde temizlenecek alana uygun temizlik ekipmanları kullanılır. Islak zeminler, cam yüzeyler, ofis araç ve gereçleri, elektronik cihazlar ve tüm alanı profesyonel temizlik anlayışı ile temizlenir.

Ofisinizde ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetine firmamızla iletişim kurarak erişebilirsiniz. Yapmış olduğu çalışmalara zarar vermeden ve engel olmadan temizlik hizmetlerimizi sunmaktayız. Ofis Temizlik firmaları arasında kalite farkını kanıtlamış olan bir firmadan hizmet almak için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

Keçiören ofis temizliği fiyatları

Keçiören ofis temizliği fiyatları çalışma alanlarının büyüklüğüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Esse Temizlik olarak ofis temizliğinde en uygun teklifi hazırlıyoruz ve birinci sınıf temizlik hizmetlerimizi sunuyoruz. Bu nedenle ofis, banka, cami, fabrika temizlik hizmetleri için Keçiören temizlik firması ile iletişim kurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Keçiören Okul Temizliği

Temizlik firmalarından hizmet almak okullara hijyen açısından kalite katar. ESSE Temizlik temizlenmesi gereken her türlü alanı kısa süre içerisinde ve detaylı olarak temizliyor. Camlardan kapılara, merdiven korkuluklarından asansör içlerine kadar tüm alanlarda gerçek temizliği sağlamak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız, Keçiören okul temizliğinde de kaliteli ve güvenilir hizmet vermekteyiz.

Okullarda olması gereken temizliği mükemmeliyetçi bir yapıyla sunan firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Okullarda alınması gereken temizlik önlemini firmamızdan hizmet alarak gerçekleştirebilirsiniz. Steril bir ortamda çalışmalarınıza devam etmek ve sorunsuz bir çalışma alanı yaratmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Keçiören İnşaat Sonrası Temizlik

Keçiören inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde başarılı olan ve beğenilen bir temizlik şirketi ile çalışmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. İnşaat sonrasında kapı, pencere, camlar, yerler ve duvarlarda farklı lekeler ve kir izleri oluşabilir. Bu ortamları temiz ve ferah bir konuma sokmak için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Etrafa sıçrayan boya ve kireç gibi kalıntıları yok etmek için bizleri tercih edebilirsiniz.

İnşaat sonrası temizlik konusunda da gerekli olan tüm ekipmanlara sahip olan firmamız, bu işi de en uygun fiyat skalasıyla sunmaktadır.

Keçiören fabrika temizliği

Fabrikalar, atölyeler yapı itibariyle kurumsal olan firmalardır. Bu faaliyetlerini devam ettirmeleri için temizlik detayına da özen göstermeleri şarttır. Firmamıza ulaşarak Ankara ve çevresinde temizlik şirketi alanında en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Fabrikalarınızın bütün alanlarını en kaliteli ve nitelikli şekilde temizletmek için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Markalı temizlik ekipmanları kullanmakta olan firmamız, işinin ehli uzman personellerle hizmet vermektedir.

Keçiören fabrika temizliği şirketi firmamıza ulaşarak fabrika temizliği hizmetlerinde kaliteyle tanışabilirsiniz. Hızlı ve kaliteli çalışmalarımız çalışma şartlarınızı ve işleyişinizi yavaşlatman standartlarda yapılır. Fabrikalarınızda profesyonelce bir temizlik yaptırmak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Firmamıza ulaşarak hizmet detaylarımız hakkında bilgi edinebilirsiniz.

fabrika temizliği

Keçiören Temizlikçi

Keçiören temizlikçi olarak yılların verdiği tecrübe ve uzman ekiplerimizle ev, ofis, banka, fabrika temizlik hizmetleri sunuyoruz. Tertemiz teslim ediyor, mekanlarınızı güzelleştiriyoruz. Ofisinizin, evinizin havasını değiştiriyoruz. Firmamız Keçiören bölgesindeki bir çok seçkin firmanın temizlik hizmetlerini yanı sıra bölgedeki ev temizliği, ofis temizliği, dış cam temizliği gibi tüm temizlik hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Esse temizlik şirketimiz depo temizliği, temizlik firmaları olarak tüm bölgelerde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Keçiören Temizlik Şirketi Hizmetleri

Keçiören ve mahallelerinde verdiğimiz diğer temizlik hizmetlerimiz;

 • Ev Temizliği
 • Ofis Temizliği
 • İnşaat Sonrası Temizlik
 • Fabrika Temizliği
 • Okul Temizliği
 • Tadilat Sonrası Temizlik

Keçiören temizlik firması iş güvenliği önlemleri

Ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği ve özellikle fabrika temizliği uygulamalarda iş sağlığı ve güvenliği önlemlerine önem veriyoruz. Tüm uygulamalarımızda gerekli koruyucu donanımlar kullanmaktayız. Ayrıca iş güvenliği eğitimlerini belli periyotlarda Online İSG Eğitimi platformundan alıyoruz.

Ankara Temizlik Hizmeti Bölgelerimiz

 • Çankaya Temizlik
 • Yenimahalle Temizlik
 • Mamak Temizlik
 • Altındağ Temizlik
 • Keçiören Temizlik
 • Etimesgut Temizlik
 • Sincan Temizlik
 • Gölbaşı Temizlik

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir